Aksan Sandalye

Misyon

Müşterilerimize, birbirinden farklı ve her kesime hitap eden ürün çeşitliliği sunmak, her alana göre uyum sağlayabilen eşyalarımızı avantajlı fiyat çerçevesi ile pazara taşımak, kolay ve cebinize göre uyum sağlayan ödeme şekilleri ile hizmet vermek, kalite ve şıklığı bir araya getirerek müşterilerin aklından geçenlere kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini, iş yerlerini, otellerini, kafe ve restoran gibi pek çok insana hitap eden alanların stillerini geliştirmelerine, göz zevkine ve kullanım rahatlığı sayesinde de mükemmeliyetçiliğe ulaşmasını sağlamaktır.

Tasarımları ve kullanım rahatlığı ile sandalye, masa, koltuk, servant, kısacası mobilya alanındaki her trende yön veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmaya çalışmaktır. Ayrıca;

-Müşteri isteklerini ve istenen tasarımların daima ön planda tutulması,

-Çevreye, doğaya ve insan haklarına saygılı,

-Tüm kaynakların verimli kullanımı ve israfın önüne geçilmesi,

-Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve Aksan Sandalye adı altında bütünlük duygusu,

-Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve profesyonel iletişim,

Bizim misyonlarımız adasında yer almaktadır.

Vizyon

Aksan Sandalye, Türkiye başta olmak üzere, dünya çapında geniş bir pazar ağına sahip olmaktadır. Kaliteli, saygın ve alanında lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde, tasarımları ve malzeme kalitesinin yıllar boyu kullanım ömrü ile müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine karşı samimi, güvenilir, ismine yaraşır profesyonelce bir hizmet sunmayı, inovasyon ve geleceğe açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini günden güne yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil, sunduğu hizmet şartları ile uluslararası alanda da lider olmayı planlamaktadır. Aksan Sandalye, her alana uygun sandalye yapmayı hedefleyerek, müşterilerine en güzel anları birlikte yaşatmayı, girdiği her alana ağırlığı ve birbirinden güzel yaşam tarzlarını pek çok insanla paylaşmayı hedeflemektedir.