Aksan Sandalye

Biz Kimiz?

Dünyaya kapılarını açmış, binlerce yıl tarihler, destanlar, dünyaya yön veren İstanbul’da kurulmuş bir showroom olarak başladı bizim hikayemiz. Aksan Sandalye, ekonominin kalbi olan İstanbul’un İkitelli semtinde bir mağaza olarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kaliteli hizmetler sunarak; mobilya projelerinde çözüm ortaklıkları ve her ortama uygun tasarım harikası sandalye, koltuk, servant, masa ve bunlar gibi pek çok tamamlayıcı ürün ile piyasada çözümler sunuyoruz.

Aksan Sandalye online 360° showroomunu gezdiğinizde, ufkunuzu genişletecek birbirinden farklı göz kamaştıran ürünler ile hayal dünyanıza dokumaya, aklınızdan geçenleri bir bir gerçekleştirmeye çalıştık. Oldukça zengin olan ürün yelpazemiz ile otel, cafe, restoran, ev, ofis gibi pek çok alanda mobilyalarınız ile kaliteyi yakalamayı hedefledik. Sandalye üzerine kurmuş olduğumuz firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımları ile bir mobilyadan öte yaşam tarzı olmayı hedeflemiştir.

Mobilyaya dair içerisinde bulunan her şey, Aksan Sandalye adı altında hayatınızın bir köşesinde sizlerin yanınızda olacak şekilde tasarlanıyor. Sadece odalarınız veya eşyalarımız ile yanınızda değil, ürünleri Türkiye’nin çeşitli noktalarına, hatta dünya genelinde istenilen ülkeye ihracat ederek ulaşım hizmetinde de yanınızdayız. Arz edilen her noktaya sevk edilen mobilyalar; istekler doğrultusunda uçak, tır ve gemi gibi ulaşım araçları ile titizlikle dilediğiniz noktaya gönderebilmekteyiz. Dünya çapında ünlü olan markamız, firmamız, yaptığımız işlerimiz, ses getiren tasarımlarımız kalitenin ve güvenilirliğin imzası olmaktadır.

Değerlerimiz

  • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak,
  • İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak koruyup kollamak,
  • İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak,
  • Emeğe ve insan hakkına değer vermek,
  • Çok çalışmak devamlı üretim bandını geliştirip canlı tutmak,
  • Bizlerin değerleri arasında yer almaktadır.